Laser METALJET 1530

Laser METALJET 1530

Sprawdź dlaczego:

  • DNE LASER jest liderem na Świecie w produkcji laserów średniej mocy.
  • Rocznie aż 900 klientów decyduje się na zakup lasera DNE LASER.
  • Posiadanie własnego lasera DNE LASER jest bardziej opłacalne niż zlecanie cięcia.
Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń 058 698 23 33

Dołącz do elitarnego grona użytkowników maszyn DNE LASER!
Zacznij zarabiać

Tnij i oszczędzaj

Możliwe, że zlecasz cięcie laserem, plazmą, wodą innym firmom. Czy zastanawiałeś się ile pieniędzy zaoszczędzisz posiadając własny laser? Wyobraź sobie, że nie musisz już zamawiać cięcia na zewnątrz i czekać w kolejce zleceń tylko od razu przystępujesz do wycinania elementów, które potrzebujesz. Masz pełen wpływ na jakość cięcia, nie musisz też tracić czasu na transport materiałów, a dodatkowo Twoje projekty i wiedza są bezpieczne. Nikt nie będzie już mógł podglądnąć Twoich rysunków technicznych.

DNE LASER EUROPE przedstawia laser METALJET 1530, niezawodny, tani w eksploatacji i bardzo łatwy w obsłudze laser do cięcia metali. Dzięki niemu będziesz mógł wycinać dowolne kształty w stali czarnej i nierdzewnej, aluminium, miedzi czy mosiądzu. Szybko, niedrogo, efektywnie, precyzyjnie i bez długotrwałych szkoleń. Ten rewolucyjny laser będzie źródłem oszczędności w Twojej firmie.

Atuty METALJET

Łatwość obsługi

Przygotowanie cięcia materiału jest wyjątkowo łatwe i szybkie. Wystarczy wczytać rysunek, wybrać rodzaj i grubość materiału, a program sam, automatycznie przygotuje proces cięcia.

Nawet bez wcześniejszego doświadczenia, po krótkim szkoleniu, praktycznie każdy może wycinać precyzyjne detale za pomocą lasera METALJET.

Obrotnica do cięcia rur

Od dziś poza możliwością cięcia w płaskich blachach możesz też obrabiać rury. Pomyśl ile to daje nowych możliwości? Przystawka do cięcia rur jest standardowym wyposażeniem każdego lasera METALJET po to, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać potencjał swojego lasera.

Czujnik wysokości

Precyzyjny czujnik odległości utrzymuje stały odstęp głowicy od płaszczyzny materiału. Dzięki temu wiązka lasera skupiona jest w miejscu, które zapewnia najwyższą jakość cięcia.

Czujnik wysokości jest standardowym wyposażeniem każdego lasera METALJET.

Oddzielny generator wysokiego napięcia

Warty podkreślenia jest fakt, że w laserach METALJET generator wysokiego napięcia zawsze odseparowany jest od panelu sterowania i elektroniki maszyny, ponieważ może być źródłem zakłóceń elektromagnetycznych mających wpływ na działanie maszyny.

Dzięki temu praca systemu CNC jest bezpieczniejsza i stabilniejsza niż w przypadku gdy generator napięcia i panel sterowania zlokalizowane są w jednej obudowie.

Uniwersalność zastosowań

Za pomocą lasera METALJET możesz wydajnie ciąć blachy wykonane ze stali czarnej oraz nierdzewnej, do tego aluminium, cynk, miedź, mosiądz, a nawet płytki krzemowe.

Aluminium do 4 mm
Cynk do 3 mm
Stal czarna do 6 mm
Stal nierdzewna do 5 mm
Mosiądz do 3 mm
Miedź do 2 mm
Płytki krzemowe do 2 mm

Niskie koszty eksploatacji

Laser METALJET idealnie nadaje się jako wsparcie produkcji podczas cięcia średnich i krótkich serii. Zawsze gdy go potrzebujesz jest dostępny pod ręką w Twojej firmie i gotowy do pracy.

Niskie zużycie energii elektrycznej, możliwość cięcia bez wykorzystania gazów technicznych i tanie części eksploatacyjne, to główne czynniki, które sprawiają, że METALJET jest ekonomiczny w użytkowaniu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Doświadczeni fachowcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania

Zadzwoń 058 698 23 33
Oszczędzaj czas i pieniądze

Serwis i gwarancja
Nie jesteś sam po zakupie

Kupując maszynę DNE LASER nabywasz wsparcie polskiego, autoryzowanego serwisu oraz polską gwarancję.

Zapewniamy Tobie kompleksowe wsparcie serwisowe oraz szkolenia na miejscu, w Polsce. Nasi eksperci zawsze są do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy szybkość reakcji na Twoje zgłoszenie i ekspercką pomoc w Twojej firmie.

Dane techniczne
DNE LASER
Zakres roboczy głowicy 1500x3000mm
Maks. moc zainstalowana 20 kW
Wymagana powierzchnia 4500x4500mm
Zasilanie 400V / 50Hz / 60A
Powtarzalność +- 0,02 mm
Maksymalna prędkość cięcia 6000 mm/min
Maksymalna grubość cięcia 6 mm
Chcesz otrzymać ofertę?

Skontaktuj się z nami, a doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Zadzwoń 058 698 23 33